Telefon
ul. Szlifierska 19
Warszawa 01-461
Kabiny Prysznicowe
Usługi

szklarskie
Pruszków

Szklarz Warszawa Włochy

Szkło w pierwszym odruchu może wydawać się bardzo kruchym, delikatnym materiałem, ale odpowiednio przygotowane potrafi stać się prawdziwą ozdobą, nadającą wnętrzu nietuzinkowego wymiaru. Do stworzenia z niego naprawdę niepowtarzalnych, zachwycających form potrzebne są zaś najwyższe umiejętności, wiedza, doświadczenie, a także wyobraźnia. Wszystkimi tymi cechami dysponuje Szklany Artysta — szklarz oferujący swoje usługi Klientom z dzielnicy Włochy oraz innych części Warszawy lub okolicznych miejscowości. Zajmuję się realizacją nawet najbardziej niestandardowych projektów obiektów wykonanych ze szkła dla domów i firm.

Usługi profesjonalnego szklarza w dzielnicy Włochy w Warszawie

Jako wykwalifikowany szklarz w mojej firmie świadczę usługi szklarskie, wykonując elementy wykończenia oraz wyposażenia wnętrz pod rozmaitymi postaciami. Klienci mogą liczyć na profesjonalne opracowanie projektu zgodnego z indywidualnymi wymaganiami, a następnie jego realizację na najwyższym poziomie. Oferuję między innymi:

  • balustrady szklane,
  • drzwi,
  • kabiny prysznicowe,
  • parawany nawannowe,
  • zabudowy kuchenne,
  • lustra.

To jednak wyłącznie kilka przykładów moich realizacji. Usługi szklarza dostępne są nie tylko dla osób prywatnych, ale też dla przedsiębiorstw, które chcą zamówić np. szklaną witrynę albo szkło z nadrukiem cyfrowym.

Stylowe, solidne, niepowtarzalne wyroby ze szkła dla domu i firmy

Bez względu na to, czy chodzi o wykonanie pięknej szklanej kabiny prysznicowej do nowoczesnej łazienki, przygotowanie gabloty z myślą o aptece, realizację projektu balustrady schodowej ze szkła hartowanego, czy zabudowy kuchennej z oryginalną grafiką, mogą Państwo liczyć na pomoc Szklanego Artysty. Jako szklarz korzystam wyłącznie z produktów od zaufanych dostawców, co gwarantuje moim wyrobom nienaganną solidność, doskonały wygląd oraz łatwość czyszczenia. Zapraszam do współpracy Klientów z Włoch i pozostałych części Warszawy!